Witamy w BJZ Monitoringi & Alarmy

: +48 660 025 585

Monitoring

Montaż monitoringu wizyjnego- CCTV

Profesjonalny montaż instalacji monitoringu i alarmu- to nasz znak rozpoznawczy. Wykonujemy instalacje tego typu w nowo wybudowanych domach, w istniejących lub nowo powstałych budynkach, halach, biurach i magazynach. Montujemy instalacje monitoringu i alarmu zgodne ze standardami oraz wymogami prawnymi. Dzięki naszemu doświadczeniu pomagamy w doborze odpowiednich rozwiązań, aby instalacja zapewniała 100% bezpieczeństwa.

Jakie korzyści instalacji monitoringu?

Rejestratory umożliwiają zapis obrazu i dźwięku, aby móc odtworzyć potrzebny materiał, kiedy będzie wymagała tego sytuacja

System monitoringu może być połączony z systemem alarmowym. Tego typu instalacja pozwala wykrywać ruch oraz inne bezpośrednie zagrożenia.

Stosujemy rozwiązania umożliwiające podgląd obrazu z kamer w dowolnym miejscu i o dowolnej porze na całym świecie. Wystarczy telefon lub laptop i dostęp do internetu!

Kamery IP z funkcją zmiany punktu, na który “patrzy” kamera. Taki system umożliwia zastąpienie kilku kamer jedną!

Znamy potrzeby użytkowników, dlatego nasze instalacje wykonujemy tak, aby działała prosto i wygodnie.

Nasze usługi świadczymy dla firm, osób prywatnych, wspólnot mieszkaniowych. Na każdą usługę udzielamy gwarancji. Wystawiamy FV. Dysponujemy uprawnieniami elektrycznymi SEP i OC firmy. 

Dlaczego BJZ Instalacje?​

Przystępne ceny

W porównaniu do innych firm, my oferujemy rozwiązania najwyższej jakości, których ceny został opracowane w sposób, aby były korzystne dla każdego.

Najlepsze opinie

Przez lata na rynku zdążyliśmy zdobyć zaufanie klientów. Dzięki jakości oferowanych przez nas usług klienci wracają do nas. 

Lata doświadczenia

Do każdego realizowanego przez nas zlecenia podchodzimy z największą precyzją i sumiennością, dzięki specjalistycznemu sprzętowi oraz wyszkolonym elektrykom.

Wykonujemy kompleksowo:

– montaż monitoringu wizyjnego w domu

– montaż monitoringu wizyjnego w biurze

– montaż monitoringu wizyjnego w sklepie

– montaż monitoringu wizyjnego w firmie

– montaż monitoringu wizyjnego na halach przemysłowych

– montaż monitoringu wizyjnego terenów zewnętrznych

 

Zadzwoń i umów się na wycenę już teraz!