montaż kamer

Montaż kamer- czyli więcej o Naszych usługach

W artykule pragniemy opisać usługi, które świadczy firma BJZ- Montaż Kamer Wrocław.

Montaż kamer dla klientów indywidualnych – zajmujemy się kompleksowym montażem i doborem sprzętu dopasowanego do potrzeb klienta. Staramy się aby każdy z potencjalnych klientów otrzymał indywidualną ofertę, która spełni wszystkie wymagania klienta. Dla domów proponujemy rozwiązania zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe. Dobieramy odpowiedni rodzaj i specyfikację kamer do obszaru jaki ma ona obserwować. Używamy najlepszej jakości sprzętu dostępnego na rynku czołowych producentów: Hikvision, BCS, Dahua i innych. Instalacje staramy się wykonywać jak najmniej inwazyjnie na wykończonych już mieszkaniach czy domach. Po zakończeniu instalacji oferujemy serwis gwarancyjny oraz wsparcie telefoniczne.

Montaż kamer dla klientów biznesowych – oferujemy wykonanie instalacji monitoringu dla biur, magazynów hal czy innych obiektów firmowych. Do takich zastosowań należy często dobrać innego rodzaju kamery, niż w standardowych instalacjach domowych. W niektórych miejscach konieczne jest zamontowanie kamer obrotowych, przemysłowych czy z funkcją podgrzewania dla pomieszczeń o obniżonej temperaturze. Wszystkie montowane przez Nas kamery są w obudowach wandaloodpornych. Montowane na takiej wysokości, aby zabezpieczyć kamery przed zniszczeniem przez osoby niepowołane. Na życzenie klienta możemy zintegrować monitoring z bramą wjazdową, która otworzy się w momencie, gdy zobaczy samochód z właściwą tablicą rejestracyjną. Dostarczamy niezbędną dokumentację oraz gwarancje.

Montaż kamer dla obiektów użyteczności publicznej – nie zamykamy się na klientów indywidualnych czy firmy, oferujemy również montaż monitoringu dla obiektów Państwowych, szpitali, gabinetów lekarskich, sklepów itp. Tutaj zazwyczaj dobieramy rozwiązania pośrednie pomiędzy klientem indywidualnym, a firmą. Zapewniamy kompleksową usługę i gwarantujemy w umowie szybsze czasy reakcji na awarie, dla tzw. obiektów priorytetowych. Jak w każdym wypadku dobieramy odpowiednie kamery do obiektu zachowując równowagę pomiędzy jakością i ceną. Instalacje monitoringu wykonujemy wg. wszystkich obowiązujących norm, a cały montaż kamer przebiega ekspresowo.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej działalności zapraszamy na naszą stronę!

Zdjęcia z instalacji i innych działań Naszej firmy można zobaczyć na FB!

Więcej artykułów w tematyce branżowej można zobaczyć na blogu!